Recipe (8.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Page
ta: பக்கம்

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணித்தியாலம்
ta[1]: @count மணித்தியாலங்கள்

en: Last update
ta: இறுதி இற்றைப்படுத்தல்
