Recipe (8.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (59 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: Inline
az: Xətdə

en: Fields
az: Sahələr

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: fields
az: sahələr

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: author
az: müəllif

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Recipe
az: Resept

en: Preparation time
az: Hazırlıq vaxtı

en: Ingredients
az: Tərkibi

en: Recipes
az: Reseptlər

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Above
az: Yuxarıda

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: Offset
az: Ofset

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Displays
az: Göstərir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Multiple displays
az: Çoxsaylı ekranlar

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Hide empty fields
az: Boş sahələri gizlədin
