Recipe (8.x-2.0-beta1) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
