Recipe (8.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: fields
lt: laukeliai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: author
lt: autorius

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Recipes
lt: Receptai

en: Above
lt: Virš

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Displays
lt: Rodymai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Hide empty
lt: Slėpti tuščia

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Visually Hidden
lt: Vizualiai paslėpta
