Recipe (8.x-2.0-beta1) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: 1 hour | @count hours
or[0]: 1 ଘଣ୍ଟା
or[1]: @count ଘଣ୍ଟା
