Recipe (8.x-2.0) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Hidden
br: Kuzhet
