Recipe (8.x-2.0) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: - All -
mk: - Сите -
