Recipe (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Quantity
sl: Količina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: Inline
sl: V vrstici

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Hidden
sl: Skrito

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Abbreviation
sl: Okrajšava
