Recipe (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Quantity
mn: Тоон

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: Plain text
mn: Энгийн текст
