Recipe (8.x-2.1) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: ,
ug: ،

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Source
ug: مەنبە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: Abbreviation
ug: قىسقارتىلمىسى

en: - All -
ug: ھەممىسى
