Recipe (8.x-2.2) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: Inline
bs: U liniji

en: Fields
bs: Polja

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: fields
bs: polja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Source
bs: Izvor

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Apply
bs: Primjeni

en: Above
bs: Iznad

en: Attach to
bs: Zakači za

en: Displays
bs: Prikazi

en: Multiple displays
bs: Višestruki prikazi
