Recipe (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (76 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Quantity
ca: Quantitat

en: unknown
ca: desconegut

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Description field
ca: Camp descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: Inline
ca: En línia

en: Fields
ca: Camps

en: Last update
ca: Última actualització

en: Plain text
ca: Text pla

en: fields
ca: camps

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full name
ca: Nom complet

en: Hidden
ca: Ocult

en: Source
ca: Font

en: author
ca: autor

en: Unit
ca: Unitat

en: Reference
ca: Referència

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Recipe
ca: Recepta

en: Preparation time
ca: Temps de preparació

en: Recipes
ca: Repectes

en: Source field
ca: Camp original

en: Above
ca: A sobre

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: Offset
ca: Desplaçament

en: drop
ca: esborra

en: Title field
ca: Camp títol

en: Node language
ca: Idioma del node

en: Abbreviation
ca: Abreviatura

en: Displays
ca: Presentacions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Hide empty fields
ca: Amaga els camps buits

en: Convert to lowercase
ca: Converteix a minúscules

en: Search page
ca: Pàgina de cerca

en: Master
ca: Mestre

en: full posts
ca: entrades senceres

en: Cooking time
ca: Temps de cocció

en: Label display
ca: Presentació de l'etiqueta

en: Appears in: @bundles.
ca: Apareix a: @bundles.

en: Hide empty
ca: Amaga si està buit

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: @label referenced from @field_name
ca: @label referenciat des de @field_name

en: Visually Hidden
ca: Visualment amagada

en: @entity using @field_name
ca: @entity utilitza @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
ca: Relaciona cada @entity amb un @field_name definit amb @label.
