Recipe (8.x-2.2) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
