Recipe (8.x-2.2) - en to nn translation catalogue (35 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Quantity
nn: Mengd

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: 1 minute | @count minutes
nn[0]: 1 minutt
nn[1]: @count minutt

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: Fields
nn: Felt

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Hidden
nn: Skjult

en: Apply
nn: Bruk

en: Above
nn: Over

en: Abbreviation
nn: Forkorting

en: - All -
nn: - Alle -
