Recipe (8.x-2.2) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: Inline
ps: ننليكى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Hidden
ps: پټ

en: Source
ps: سرچينه

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Above
ps: پورته

en: Title field
ps: سرليک ډګر

en: - All -
ps: - ټول -

en: Search page
ps: پاڼه پلټون
