Recipe (8.x-2.2) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: 1 hour | @count hours
si[0]: පැයක්
si[1]: පැය @count ක්

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
