Recipe (8.x-2.3) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: Inline
be: Убудаваны

en: Fields
be: Палі

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: fields
be: палі

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Hidden
be: Схаваць

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Above
be: Вышэй

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура
