Recipe (8.x-2.3) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Description field
gu: વર્ણન ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: 1 minute | @count minutes
gu[0]: 1 મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: Above
gu: ઉપર

en: Abbreviation
gu: સંક્ષિપ્ત

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
