Recipe (8.x-2.3) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը
