Recipe (8.x-2.3) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: 1 minute | @count minutes
eo[0]: 1 minuto
eo[1]: @count minutoj

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: Inline
eo: en linio

en: Fields
eo: Kampoj

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Above
eo: Supere

en: Abbreviation
eo: Mallongigo

en: Displays
eo: Vidigiloj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado
