Recipe Installer Kit (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Finish
ar: إنهاء
