Recipe Installer Kit (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Password
be: Пароль

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Finish
be: Скончана
