Recipe Installer Kit (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས
