Recipe Installer Kit (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Email
nl: E-mail

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Finish
nl: Voltooien
