Recipe Installer Kit (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Email
th: อีเมล

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ
