Recipe Installer Kit (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Password
tr: Parola

en: Email
tr: E-posta

en: Site name
tr: Site adı

en: Finish
tr: Bitir
