Recipe Installer Kit (1.0.0-alpha7) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Password
id: Sandi

en: Site name
id: Nama situs

en: Skip this step
id: Lewati langkah ini

en: Choose add-ons
id: Pilih add-ons

en: Name your site
id: Beri nama situs Anda

en: My Drupal CMS site
id: Situs Drupal CMS saya
