Recipe Installer Kit (1.0.0-alpha8) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Password
es: Contraseña

en: Email
es: Correo electrónico

en: Site name
es: Nombre del sitio

en: Skip this step
es: Saltar este paso

en: Choose add-ons
es: Elegir extras

en: Name your site
es: Nombra tu sitio

en: My Drupal CMS site
es: Mi Drupal CMS
