Recipe Installer Kit (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್
