Recipe Installer Kit (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Email
ku: ئیمێل

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Drupal
ku: دروپاڵ
