Recipe Installer Kit (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: Drupal
ml: ഡ്രൂപ്പൽ
