Recipe Installer Kit (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Email
ne: ईमेल

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Drupal
ne: ड्रूपल
