Recipe Installer Kit (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Drupal
ur: ڈروپل
