Recipe Installer Kit (1.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Password
eo: Pasvorto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Drupal
eo: Drupalo
