Recipe Installer Kit (1.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Password
fa: رمز

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Site name
fa: نام سایت

en: Drupal
fa: دروپال
