Recipe Installer Kit (1.0.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Email
mr: ईमेल

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Drupal
mr: ड्रुपल
