Recipe Installer Kit (1.0.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Drupal
te: డ్రూపల్
