Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: None
ca: Cap

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Purpose
ca: Propòsit

en: Double
ca: Doble

en: Node Reference
ca: Referència de node

en: Solid
ca: Sòlid

en: Creator
ca: Creador
