Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: None
da: Ingen

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Custom
da: Tilpasset

en: Date Created
da: Oprettelsesdato

en: Double
da: Dobbelt

en: Node Reference
da: Indholdsreference

en: Dotted
da: Prikket

en: Dashed
da: Stiplet

en: Solid
da: Ensfarvet

en: Groove
da: Fordybning

en: Ridge
da: Højderyg

en: Inset
da: Forsænket

en: Outset
da: Hævet

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Creator
da: Skaber
