Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Double
el: Διπλάσιο

en: Creator
el: Δημιουργός
