Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Text Color
es: Color de texto

en: Background Color
es: Color de fondo

en: Custom
es: Personalizado

en: Date Created
es: Fecha de creación

en: Purpose
es: Propósito

en: Double
es: Doble

en: Node Reference
es: Referencia a nodo

en: Dotted
es: De puntos

en: Dashed
es: De rayas

en: Solid
es: Sólido

en: Groove
es: Con ondulaciones

en: Ridge
es: Cresta

en: Inset
es: Recuadro

en: Outset
es: Principio

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Creator
es: Creador
