Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Creator
eu: Sortzailea
