Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Text Color
fr: Couleur de texte

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Date Created
fr: Date de création

en: Purpose
fr: Objectif

en: Dotted
fr: Pointillé

en: Dashed
fr: En tirets

en: Solid
fr: Solide

en: Groove
fr: En creux

en: Ridge
fr: En saillie

en: Inset
fr: Insérer

en: Outset
fr: Début

en: Annotate
fr: Annoter

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Creator
fr: Créateur
