Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Custom
he: מותאם

en: Double
he: להכפיל

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן
