Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Custom
hu: Egyéni

en: Date Created
hu: Létrehozás dátuma

en: Purpose
hu: Cél

en: Double
hu: Dupla

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Solid
hu: Tömör

en: Groove
hu: Völgy

en: Ridge
hu: Hegygerinc

en: Inset
hu: Sülyesztett

en: Outset
hu: Kiemelkedő

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított
