Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: None
is: Engin

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Date Created
is: Dags stofnað

en: Creator
is: Stofnandi
