Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Double
kn: ಎರಡುಪಟ್ಟು

en: Inset
kn: ಒಳಜೋಡಿಸಿದ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: Last Modified
kn: ಕೊನೆಯ ಬಾರಿಗೆ ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾಗಿದ್ದು
