Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: Image Source
lv: Attēla avots
