Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: None
ru: Нет

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Custom
ru: Собственная

en: Date Created
ru: Дата создания

en: Double
ru: Удвоить

en: Node Reference
ru: Связь с материалом

en: Dotted
ru: Пунктир

en: Dashed
ru: Штрих

en: Solid
ru: Сплошной

en: Groove
ru: Выступ

en: Inset
ru: Внутрь

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Creator
ru: Автор

en: Annotation
ru: Аннотация

en: Paragraphs
ru: Параграфы
