Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Custom
fi: Oma

en: Date Created
fi: Luontipäivä

en: Double
fi: Kaksinkertainen

en: Node Reference
fi: Solmuviittaus

en: Dotted
fi: Pisteet

en: Dashed
fi: Pilkut

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Creator
fi: Luoja
